Безплатни ПРЕССЪОБЩЕНИЯ И НОВИНИ ОТ АГЕНЦИИТЕ И КОМПАНИИТЕ

Новини от агенциите

„Топлика” Минерални бани се представи достойно срещу Локо /Пд/

PR Sales

Легендите на Локомотив (Пд) продължават напред в държавното първенство по футбол за ветерани, след като отстраниха състава на Топлика (Минерални бани) с 4:2. Мачът се игра в Чирпан и предложи на публиката доста емоции. Възпитаниците на треньора на “смърфовете” Ганчо Пеев поведоха през първата част с 2:0. Дузпа за „Топлика” пък пропусна капитана на тима Калин Калинов. През второто полувреме символичните домакини от Пловдив успяха да отбележат трето попадение и вече се виждаха на 1/16-финала в турнира. Не така обаче мислеха играчите от Националния курорт, които се вдигнаха на щурм и чрез Иван Тодоров и Недялко Хубенов намалиха статуквото на 2:3. Когато всички на стадиона очакваха изравняване, пловдивчани се възползваха от една неточност в защитата на банскалии и оформифа крайния резултат 4:2.