Безплатни ПРЕССЪОБЩЕНИЯ И НОВИНИ ОТ АГЕНЦИИТЕ И КОМПАНИИТЕ

Новини от агенциите

Ангел войвода спечели битката за Караманци

PR Sales

Футболистите на Ангел войвода спечелиха битката за Караманци с 2:1 в оспорван финал срещу Минерални бани. В турнира за празника на Караманци участваха общо 8 отбора. Началото бе дадено в 11,00 часа. Двубоите се играха по метода на елиминирането. В края на състезанието триумфираха играчите на Ангел войвода, които грабнаха атрактивната награда за първо място – коч. Втория в класирането получи агне, а класираните на трето и четвърто място по 100 лева. Наградите връчи председателя на Общинския съвет Мехмед Лятиф. На трето място останаха състезателите на Боян Ботево. Четвърти и пети са гостите от съседната община Черноочене – отборите на Лясково и Габрово. Домакините от Караманци заеха почетната шеста позиция. Последни в класирането останаха Винево и Сърница. Успоредно с футболните мачове се проведе и турнир по шахмат. В надпреварата участваха над 50 шахматисти от няколко поколения. До финала на турнира достигнаха най-добрите. Наградата от 100 лева спечели победителя Янко Панайотов, втори с премия от 80 лева остана Веселин Колев, а трети остана Наско Мартинов. За четвърто и пето място бяха дадени по 20 лева.