Безплатни ПРЕССЪОБЩЕНИЯ И НОВИНИ ОТ АГЕНЦИИТЕ И КОМПАНИИТЕ

Новини от агенциите

Отборът на Чубрика спечели турнир по футбол на малки врати

PR Sales

Отборът на Чубрика с капитан Емрах Юзеир спечели турнира по футбол на малки врати, който се проведе в рамките на традиционния събор в ардинското село Чубрика. Спортната надпревара се превърна в истински зрелищен спектакъл на есенния празник. Участваха 6 отбора от околните села, Кобиляне, Бойно и Млечино. Играеха се две полувремена по 20 минути. По пътя към първото място тимът от Чубрика победи с 2:1 състава на Кобиляне и с 5:4 (след дузпи) отбора на Бойно. На финала домакините победиха с класическото 3:0 и силния състав на Млечино. На трето място останаха футболистите на Кобиляне. Победителите бяха наградени от зам.-кмета на община Ардино Изет Шабан с купа и парична награда, осигурени от братята бизнесмени Юзджан и Сунай Чичек от Истанбул. Отборът на Чубрика прибра и индивидуалните отличия. За голмайстор и най-добър футболист на турнира бе отличен Джеват Чичек.