Безплатни ПРЕССЪОБЩЕНИЯ И НОВИНИ ОТ АГЕНЦИИТЕ И КОМПАНИИТЕ

Новини от агенциите

Георги Цветков от Пловдив отнесе телето на турнира в Караманци

PR Sales

Първо място при най-тежките спечели Георги Цветков от Пловдив. Той отнесе със себе си и телето на турнира. Кочът стана притежание на Станко Инджов от Златоград, а агнето отнесе Николай Гошев от Димитровград. Празничните прояви в Караманци стартираха още на 9-ти май с провеждането на общинския кръг на футболен турнир за победителите в който бе разпределен награден фонд от 1 000 лв. На първо място се класира отборът на Минерални бани, следван от Асеновград. С трета позиция се утешиха футболистите на Сърница от общо 7 участвали отбора. Успоредно с това се проведе и турнир по шахмат. Победителят в най-древната игра Байрамали Халил от с. Боян Ботево получи премия от 200 лв., а вторият и третият съответно 150 и 100 лв. Класиралите се от 4 до 9-то място ще получат по 50 лв. Информираха организаторите. Същинският празник ще започне в 10,00 часа с детска фолклорна програма, в която ще участват деца от с. Караманци. След това ще бъдат поднесении и поздравления от официалните гости. От 14,00 часа започва най-атрактивната част – турнир по свободни борби. В тях се включиха представители на всички елитни школи по борба в България. Късно вечерта празникът ще продължи с музикална програма.