Безплатни ПРЕССЪОБЩЕНИЯ И НОВИНИ ОТ АГЕНЦИИТЕ И КОМПАНИИТЕ

Новини от агенциите

„Ботев” Гълъбово отстрани „Марек” от Купата на България

PReporters

„Ботев” Гълъбово поднесе една от големите изненади в турнира за Купата на България, след като изхвърли „Марек”. „Ботев” спечели с минималното 1:0 домакинството си на дупничани и по този начин се класира за следващата фаза на турнира. През първото полувреме домакините бяха по-активният отбор, който доминираше и създаде няколко опасности пред вратата на „Марек”. „Ботев” Гълъбово поведе в резултата в 43-та минута, когато Иван Винков не сбърка и прати топката във вратата. През второто полувреме играчите на „Ботев” Гълъбово отново доминираха и бяха близо до това да отбележат и второ попадение. Отборът на „Марек” имаше леки проблясъци в играта си, но така и не успя да стигне до изравнителен гол. По този начин „Ботев” Гълъбово се класира за осминафиналите на турнира за Купата на България.